Asie > Hongkong > Hong Kong > Kowloon Shangri-La

Informace o Kowloon Shangri-La

Vítáme Vás na stránce Kowloon Shangri-La na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kowloon Shangri-La, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kowloon Shangri-La, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kowloon Shangri-La.

  • Kowloon Shangri-La

Kowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - HotelyKowloon Shangri-La Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kowloon Shangri-La
Ulice:  64 Mody Road
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5058 Kč
$1700
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní hotel Kowloon Shangri-La s výhledem na přístav Victoria se nachází v rušné čtvrti Tsim Sha Tsui, jen pár kroků od stanice MTR East Tsim Sha Tsui, a nabízí 7 restaurací, krytý bazén, pokoje s bezplatným kabelovým připojením na internet a bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu. Hotel Kowloon Shangri-La je vzdálen 35 minut jízdy od mezinárodního letiště Hong Kong a 20 minut jízdy od přístaviště výletních lodí Kai Tak. Přístavní molo Star Ferry, terminál Ocean a umělecké a vesmírné muzeum jsou v dosahu 15 minut chůze. Zábavní park Disneyland Hong Kong je ve vzdálenosti 23 km. Všechny prostorné pokoje jsou elegantně zařízené, mají francouzská okna s výhledem na město nebo přístav, satelitní TV, velký psací stůl a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Wellness centrum hotelu Shangri-La nabízí nepřetržitě otevřené fitness centrum, bazén a masážní služby. Hosté mohou využít i dobře vybavené business centrum. V hotelu Kowloon Shangri-La je 7 kvalitních tématických restaurací, včetně dvěma michelinskými hvězdami oceněné čínské restaurace Shang Palace. V nabídce baru Tapas jsou vína a v Lobby Lounge osvěžující koktejly.


Důležité informace

Při check-inu a platbě v hotelu prosím předložte stejnou kreditní kartu, která byla použita k zaručení rezervace. Chcete-li k platbě použít kreditní kartu jiného držitele, poskytněte prosím hotelu před příjezdem následující dokumenty: 1) písemné oprávnění s vlastnoručním podpisem držitele karty, 2) kopii dané karty (přední i zadní strany karty s podpisem jejího držitele). Upozorňujeme, že hotel může držitele karty kontaktovat za účelem ověření. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter