Asie > Hongkong > Hong Kong > InterContinental Hong Kong

Informace o InterContinental Hong Kong

Vítáme Vás na stránce InterContinental Hong Kong na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu InterContinental Hong Kong, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt InterContinental Hong Kong, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro InterContinental Hong Kong.

  • InterContinental Hong Kong

InterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyInterContinental Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  InterContinental Hong Kong
Ulice:  18 Salisbury Road
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5494 Kč
$1881
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový InterContinental Hong Kong Hotel stojí přímo na nábřeží. Najdete v něm wellness, velký nekonečný bazén s výhledem na přístav Victoria a 2 prvotřídní restaurace s nonstop pokojovou službou. Elegantně zařízené pokoje mají francouzská okna. a jsou vybavené 37palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD/CD systémem domácí zábavy značky Bose a dokovací stanicí pro iPod. K dispozici je i telefon Handy Smartphone, který poskytuje místní volání a mezinárodní hovory do 8 zemí bez jakéhokoliv omezení a neomezený mobilní přístup k internetu v rozsahu 3 GB. V hotelu s můžete zaplavat v jednom ze 3 nekonečných wellness bazénů, které poskytují nádherný výhled na panorama Hong Kongu. Lázně I-Spa v hotelu InterContinental zahrnují vířivku, saunu a masáže. Do nonstop otevřeného fitness centra můžete zajít na bezplatné lekce jógy a tai-či. Restaurace Yan Toh Heen oceněná hvězdičkou Michelin podává kantonské speciality a do 4 dalších restaurací můžete zajít na francouzská, japonská a asijská jídla. InterContinental Hotel připravuje také vynikající mezinárodní bufet. Hotel je vzdálený pouhých pár kroků od terminálu lodí Star Ferry a stanice metra Tsim Sha Tsui. Nachází se přímo vedle hongkongského astronomického muzea, muzea umění a kulturního centra.

 
 
facebook g+ twitter