Asie > Hongkong > Hong Kong > Hotel ICON

Informace o Hotel ICON

Vítáme Vás na stránce Hotel ICON na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel ICON, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel ICON, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel ICON.

  • Hotel ICON

Hotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel ICON Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel ICON
Ulice:  17 Science Museum Road
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5375 Kč
$1840
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stylový Hotel ICON navržený slavnými místními architekty se nachází ve čtvrti Tsimshatsui East Kowloon a nabízí střešní venkovní vyhřívaný bazén, relaxační wellness služby, fitness centrum a výhled na přístav. Hotel ICON je vzdálený 5 minut chůze od stanice MTR Hung Hom a 10 minut metrem MRT od zátoky Causeway Bay i čtvrti Wan Chai. Kyvadlová doprava hotelu je 100% elektrická, zajišťuje ji nejmodernější elektrický autobus, který jezdí každých 20 minut, 2 limuzíny značky Tesla typ S85 limuzíny a vůz BMW i3 a hosté si ji musejí rezervovat ještě před příjezdem. Hotel poskytuje ubytování v klasických pokojích s převládajícími tmavými barvami, teplým osvětlením vytvářejícím útulnou atmosféru a zdarma dostupným Wi-Fi. Nabídka pokojů dále zahrnuje bezplatné mezinárodní i místní hovory, bezplatný minibar a chytrý telefon s neomezenými daty. Během svého pobytu můžete cvičit v nepřetržitě otevřeném fitness centru, nebo si dopřávat masáže ve wellness centru Angsana. Relaxovat lze také u bazénu a přitom popíjet osvěžující nápoje s tamního baru. Počítat lze i s dobře vybaveným business centrem či s concierge službou. V kavárně Green Café se zimními zahradami se podává lehké občerstvení a do restaurace The Market můžete chodit na pokrmy mezinárodní kuchyně. Nabídku doplňuje restaurace Above and Beyond umístěná ve 28. poschodí s úchvatným výhledem na panoráma a kvalitním čínským menu.

 
 
facebook g+ twitter