Asie > Katar > Doha > Grand Hyatt Doha Hotel & Villas

Informace o Grand Hyatt Doha Hotel & Villas

Vítáme Vás na stránce Grand Hyatt Doha Hotel & Villas na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hyatt Doha Hotel & Villas, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hyatt Doha Hotel & Villas, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hyatt Doha Hotel & Villas.

  • Grand Hyatt Doha Hotel & Villas

Grand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Doha Hotel & Villas Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hyatt Doha Hotel & Villas
Ulice:  West Bay Lagoon
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2861 Kč
563 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Elegantní Grand Hyatt Doha byl postaven v tradičním arabském stylu a má krytý i venkovní bazén a soukromou pláž. Ubytování se nachází 2 minuty jízdy od golfového klubu Doha. Hotel nabízí světlé a vzdušné ubytování s balkonem a výhledem na Perský záliv nebo na centrum Dauhá. Některé pokoje nebo vily jsou vybavené moderním nábytkem a zahrnují kuchyň a posezení. Pro aktivněji zaměřené hosty má Grand Hyatt Doha připravenou dobře vybavenou posilovnu a organizovány jsou také hodiny aerobiku. Uvolnit se můžete při masáži, v sauně nebo ve vířivce. Doha Grand Hyatt má hned několik stravovacích zařízení. Nabídka restaurace Rocca zahrnuje středomořskou kuchyni a výhled do upravené zahrady a na záliv West Bay Lagoon. V noci pak atmosféru v Rocca oživí vystoupení diskžokeje. K dispozici je také restaurace Isaan s otevřenou kuchyní, kde se podávají thajské speciality. Na kvalitní víno můžete zajít do hlavního hotelového baru Dunes. Za 2 minuty dojedete od hotelu autem k umělému souostroví The Pearl-Qatar. Na místě je neplacené parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter