Asie > Katar > Doha > Doha Marriott Hotel

Informace o Doha Marriott Hotel

Vítáme Vás na stránce Doha Marriott Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Doha Marriott Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Doha Marriott Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Doha Marriott Hotel.

  • Doha Marriott Hotel

Doha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyDoha Marriott Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Doha Marriott Hotel
Ulice:  Ras Abu Aboud
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2671 Kč
525 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel Marriott stojí na soukromé pláži s výhledem na Perský záliv, jen něco málo přes 3 km od mezinárodního letiště v Dauhá. Má venkovní bazén a nabízí klimatizované pokoje s panoramatickým výhledem. Pokoje v hotelu Doha Marriott jsou zařízené moderním dřevěným nábytkem a jsou v nich francouzská okna. Najdete v nich satelitní TV a minibar. Ve vlastní koupelně je připravený župan a fén. V hotelu najdete 6 oceněných mezinárodních restaurací, kavárnu v pařížském stylu a noční klub, který podává koktejly.Ve vstupní hale se ráno zdarma podává káva a čaj. Hosté hotelu Marriott si mohou do wellness zajít na masáž nebo si odpočinout ve vířivce. V hotelu je také fitness centrum s kardio vybavením a hřiště pro děti. Doha Marriott se nachází 5 km od parku Al Bidda. Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně a na místě najdete neplacené soukromé parkoviště.


Důležité informace

Ještě před cestou si prosím ověřte své vízové povinnosti. Po provedení rezervace vám hotel může zajistit vízum. Více informací si prosím vyžádejte přímo od hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že děti od 6 do 12 let mají nárok na 50% slevu u snídaně. Děti do 5 let mají snídani zdarma.

 
 
facebook g+ twitter