Asie > Katar > Doha > Retaj Al Rayyan

Informace o Retaj Al Rayyan

Vítáme Vás na stránce Retaj Al Rayyan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Retaj Al Rayyan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Retaj Al Rayyan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Retaj Al Rayyan.

  • Retaj Al Rayyan

Retaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - HotelyRetaj Al Rayyan Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Retaj Al Rayyan
Ulice:  P.O. Box 25556 Doha , Dafna, Diplomatic District
Město:  25556 Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2035 Kč
400 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obchodní čtvrti Al Dafna v Dauhá, na místě s výhledem na Perský záliv a čtvrť West Bay. Moderní pokoje jsou vybavené LCD TV a ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. V elegantně zařízené restauraci Al Maiz, jejíž výzdoba připomíná bohatou historii Kataru, se připravuje bohatý bufet i menu à la carte. V hotelu Retaj Al Rayyan lze využívat také fitness centrum se saunou a vířivkou. V kompletně vybavené posilovně jsou k dispozici profesionální trenéři. Retaj Al Rayyan nabízí pokoje se satelitní TV a minibarem. V koupelně najdete toaletní potřeby, župan a pantofle. Některá poschodí jsou vyhrazena ženám a rodinám. Hotel Retaj se nachází pouhých 22 minut jízdy od mezinárodního letiště Hamad a kousek pěšky od mrakodrapu Doha Convention Center Tower i obchodního domu City Center.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter