Asie > Katar > Doha > Oryx Rotana

Informace o Oryx Rotana

Vítáme Vás na stránce Oryx Rotana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Oryx Rotana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Oryx Rotana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Oryx Rotana.

  • Oryx Rotana

Oryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - HotelyOryx Rotana Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Oryx Rotana
Ulice:  Al Nahda School Street, Airport Road
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2594 Kč
510 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Oryx Rotana se nachází v blízkosti mezinárodního letiště Hamad, 10 minut od tržnice Souq Waqif, a nabízí venkovní bazén, wellness centrum s výběrem masáží i klub s vybranou kuchyní a živou jazzovou hudbou. Hotel poskytuje ubytování v celkem 400 luxusních pokojích se zvukovou izolací, posezením, satelitní TV s plochou obrazovkou a velkou koupelnou včetně otevřeného sprchového koutu, županů a fénu. Součástí hotelu je také několik podniků, které patří v Dauhá k vyhledávaným destinacím, přičemž stolování v restauraci Choices je kulinářským zážitkem nejvyššího standardu. Z otevřené kuchyně vycházejí vynikající pokrmy tvořící snídaně, obědy i večeře v podobě bufetu, které dále doplňuje à la carte nabídka a každodenní tematické večery. V exkluzivním Jazz Clubu hraje 6 dní v týdnu (od neděle do pátku) živá kapela, Do podniku The Cellar můžete chodit na speciální vína i středomořské tapas a v restauraci Al Nafourah Garden vás čeká vynikající arabské menu, stolování pod širým nebem i vodní dýmka. Nabídku doplňuje Sky Lounge s celodenním provozem a úchvatným vysokým proskleným stropem ve stylu zimní zahrady, který je ideálním místem pro pracovní i nezávazné rozhovory nad šálkem kávy a sladkým pečivem. Pro aktivně zaměřené hosty je připravený rekreační a fitness klub The Bodylines s kompletně vybaveným fitness centrem. Zajímavosti města Dauhá včetně muzea islámského umění najdete na pobřežní promenádě Corniche, která je od hotelu vzdálená 5 minut jízdy autem. Hotel Oryx Rotana zajišťuje také dopravu na letiště a přepravu limuzínou (za příplatek) či bezplatné parkování přímo na místě.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter