Asie > Libanon > Jounieh > Portemilio Hotel & Resort

Informace o Portemilio Hotel & Resort

Vítáme Vás na stránce Portemilio Hotel & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Portemilio Hotel & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Portemilio Hotel & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Portemilio Hotel & Resort.

  • Portemilio Hotel & Resort

Portemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - HotelyPortemilio Hotel & Resort Jounieh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Portemilio Hotel & Resort
Ulice:  Kaslik, Jounieh - Lebanon
Město:  1200 Jounieh
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2101 Kč
$95
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Portemilio stojí přímo u pláže Kaslik ve městě Jounieh. Nabízí lázně a velký venkovní bazén. V restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně připravená z bio surovin a domácí zeleniny. Klimatizované pokoje jsou vybavené starobylými dřevěnými postelemi. Ve všech najdete také minibar, satelitní TV a posezení. Všechny pokoje mají výhled na Středozemní moře nebo na hory. Portemilio Hotel & Resort se nachází v pěší vzdálenosti od nočního života a restaurací na bulváru Kaslik. Těšit se můžete i na hotelový piano bar. V restauraci lze ochutnat domácí džemy a med. K dispozici je pokojová služba. Hosté mohou relaxovat v sauně a objednat si masáž nebo kosmetické ošetření. Zájemci o aktivnější pobyt mohou využít tenisový kurt. Personál vám také může zorganizovat výlety se šnorchlováním.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter