Asie > Libanon > Jbeil > Ahiram Hotel Byblos

Informace o Ahiram Hotel Byblos

Vítáme Vás na stránce Ahiram Hotel Byblos na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ahiram Hotel Byblos, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ahiram Hotel Byblos, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ahiram Hotel Byblos.

  • Ahiram Hotel Byblos

Ahiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - HotelyAhiram Hotel Byblos Jbeil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ahiram Hotel Byblos
Ulice:  Makbousi, Ahiram Street
Město:  1401 Jbeil
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1537 Kč
$70
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ahiram Byblos je přímořský hotel, kde se můžete věnovat mnoha aktivitám, dát si čerstvé mořské plody a kochat se výhledem na Středozemní moře. Je v pěší vzdálenosti od pláže, pevnosti, starého přístavu a trhu Byblos. Ahiram Hotel nabízí pohodlně zařízené pokoje s balkonem orientovaným k moři, kabelovou TV, klimatizací a nepřetržitou pokojovou službou. V restauraci a na terase hotelu Ahiram s krásným výhledem na Středozemní moře můžete ochutnat domácí speciality, jako je například tradiční libanonský předkrm mezze a různé mořské plody.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum po příletu, ale prosím zkontrolujte své vízové ​​povinnosti před cestou.

 
 
facebook g+ twitter