Asie > Libanon > Jbeil > Monoberge Hotel

Informace o Monoberge Hotel

Vítáme Vás na stránce Monoberge Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Monoberge Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Monoberge Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Monoberge Hotel.

  • Monoberge Hotel

Monoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - HotelyMonoberge Hotel Jbeil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Monoberge Hotel
Ulice:  Main Street
Město:  1401 Jbeil
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1734 Kč
$79
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudafirotrnlelarzh

Rychlý popis

Monoberge Byblos zaujímá místo v jednom z nejstarších lidských osídlení na světě. Tento malý hotel stojí 2 minuty chůze od mořského břehu ve městě Byblos. Monoberge Byblos má pokoje s ručně vyráběným nábytkem, klimatizací, postelemi velikosti King a TV s plochou obrazovkou. Všechny mají také balkon s výhledem na starobylý přístav, Středozemní moře nebo hory v pozadí. V kavárně Monoberge se každé ráno podává čerstvá snídaně. V okruhu několika minut od hotelu se nachází mnoho restaurací a barů. Hotel Monoberge Byblos poskytuje kompletní konferenční zázemí. Nachází se v pěší vzdálenosti od nákupních a obchodních čtvrtí a v okruhu 2 km od hotelu najdete 3 pláže. Monoberge Byblos je vzdálen 45 minut jízdy od Bejrútu. Na místě je k dispozici parkoviště zdarma.


Důležité informace

Vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Hotel může za příplatek zajistit kyvadlovou dopravu na letiště. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím hotel 24 hodin předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter