Asie > Libanon > Fārayyā > Faraya Village Club

Informace o Faraya Village Club

Vítáme Vás na stránce Faraya Village Club na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Faraya Village Club, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Faraya Village Club, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Faraya Village Club.

  • Faraya Village Club

Faraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - HotelyFaraya Village Club Fārayyā - Pensionhotel - Hotely
Název:  Faraya Village Club
Ulice:  Main Road, Faraya
Město:  9999 Fārayyā
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2393 Kč
$109
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Faraya Village Club je útulná prázdninová rezidence nacházející se jen kousek od sjezdovek Faraya-Mzaar. Okouzlující chaty mají hřejivé dekorace ze dřeva a kamene. Faraya Village Club je pravá horská vesnice na klidném místě v nadmořské výšce 1400 metrů. V okolí je krásná příroda s kvalitními trasami pro pěší turistiku a cykloturistiku. Všechny apartmány mají koupelnu s velkou vanou, kamna, plně vybavený kuchyňský kout a balkon nebo terasu s krásným výhledem na hory.

 
 
facebook g+ twitter