Asie > Libanon > Bejrút > The Mayflower Hotel

Informace o The Mayflower Hotel

Vítáme Vás na stránce The Mayflower Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu The Mayflower Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt The Mayflower Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro The Mayflower Hotel.

  • The Mayflower Hotel

The Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyThe Mayflower Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  The Mayflower Hotel
Ulice:  Yafet Street, Hamra
Město:  1103 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1146 Kč
$50
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel stojí pouze 2 minuty pěšky od obchodů na ulici Hamra a méně než 4 km od národního muzea v Bejrútu. Jeho součástí je střešní bazén s lehátky a hospůdka v londýnském stylu s kamenným krbem a koženými pohovkami. Mayflower Hotel má pokoje s celoplošnými okny a moderním zařízením. Zahrnují satelitní TV a DVD přehrávač. Některé pokoje mají oddělenou obývací část s pohovkou. V dopoledních hodinách se v restauraci Louly podává tradiční snídaně formou bufetu. V hotelu je střešní restaurace, která nabízí elegantní venkovní posezení s panoramatickým výhledem na město. Hosté mohou sledovat sportovní přenosy v hospůdce na TV s plochou obrazovkou, nebo si číst noviny v knihovně. Personál na nepřetržitě otevřené recepci pomůže s půjčením auta a zajištěním vstupenek na místní zajímavosti. Mayflower Hotel je vzdálen méně než 3 km od nočních podniků na ulici Monot. Mezinárodní výstaviště a tzv. Leisure Center je 10 minut jízdy odtud. Na místě je možné parkovat zdarma.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter