Asie > Libanon > Bejrút > Padova Hotel

Informace o Padova Hotel

Vítáme Vás na stránce Padova Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Padova Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Padova Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Padova Hotel.

  • Padova Hotel

Padova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyPadova Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Padova Hotel
Ulice:  Sin El Fil
Město:  Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2161 Kč
$90
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnosltrnlelarzh

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Padova Hotel se nachází v obchodní čtvrti Sin el Fil, pouze 10 minut jízdy od letiště Bejrút. Nabízí klimatizované pokoje s balkóny, které poskytují panoramatický výhled na Bejrút. Padova Hotel má pokoje s velkými francouzskými okny a moderním zařízením. Pokoje jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením a LCD televizí. K dispozici je také minibar a bezpečnostní schránka. Padova Hotel má elegantní vstupní halu a koktejlový bar. Padova Hotel servíruje ve své restauraci jídla libanonské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je také business centrum a konferenční místnosti. Hotel je 5 minut jízdy od centra Bejrútu a výstaviště Biel. Pouze 10 minut chůze vás dělí od mnoha butiků, galerií a barů. Soukromé parkoviště u hotelu je zdarma.


Důležité informace

Občané některých států mohou na letišti po příletu dostat do cestovního pasu razítko s povolením vstupu do země. Své vízové povinnosti si zkontrolujte ještě před cestou. Vezměte prosím na vědomí, že hotelové parkoviště je v současné době z důvodu rekonstrukce nedostupné. Během této doby je možné parkovat zdarma před hotelem.

 
 
facebook g+ twitter