Asie > Macao > Macau > Emperor Hotel

Informace o Emperor Hotel

Vítáme Vás na stránce Emperor Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Emperor Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Emperor Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Emperor Hotel.

  • Emperor Hotel

Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyEmperor Hotel Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Emperor Hotel
Ulice:  No. 51 Rua de Xangai, Macau
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1644 Kč
$537
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Moderní Emperor Hotel se nachází 15 minut chůze od pevnosti Guia, náměstí Senado a muzea v Macau. Nabízí prostorné ubytování v centru města. K dispozici je 24hodinová recepce a bezplatné parkování. Emperor Hotel je vzdálený 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau. K terminálu trajektů v Macau dojdete od hotelu během 10 minut. Emperor Hotel má pokoje v neutrálních barvách. Najdete v nich TV s plochou obrazovkou, vanu, minibar a zařízení na přípravu čaje a kávy. V business centru si hosté mohou přečíst emaily. Ochotný personál na recepci vám pomůže zajistit výlety. Pro větší pohodlí je v hotelu k dispozici půjčovna aut a služba hlídání dětí. Restaurace Emperor Court nabízí kantonské menu. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

 
 
facebook g+ twitter