Asie > Macao > Macau > Grand Lapa Macau

Informace o Grand Lapa Macau

Vítáme Vás na stránce Grand Lapa Macau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Lapa Macau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Lapa Macau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Lapa Macau.

  • Grand Lapa Macau

Grand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Lapa Macau Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Lapa Macau
Ulice:  956-1110 Avenida Da Amizade
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1818 Kč
$665
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní a stylový 5hvězdičkový hotel Grand Lapa se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Macao a může se pochlubit vyhřívaným venkovním bazénem, wellness centrem, neplaceným parkovištěm a nádherným výhledem na Macao i závodní dráhu místní Velké ceny. Hotel poskytuje prostorné a moderně zařízené pokoje s klimatizací, faxem, minibarem, satelitní TV a vlastní koupelnou s vanou a toaletními potřebami. Grand Lapa Macau stojí 15 minut jízdy od Portas do Cerco, bývalého hraničního přechodu s Čínou, a 5 minut chůze od kasina The Sands a zábavního parku Fisherman's Wharf. Rekreační zázemí hotelu zahrnuje wellness centrum s nabídkou relaxačních masáží, tenisový kurt, fitness centrum a dětské centrum nabízející řadu zábavných aktivit uvnitř hotelu i venku. Hotel provozuje 5 restaurací, ve kterých se připravují pokrmy čínské, portugalské, thajské i místní kuchyně. K dispozici je také pekárna The Cake Shop a bar Vasco, kam si můžete zajít na koktejl.


Důležité informace

V tomto objektu budou probíhat rekonstrukční práce od po, 12. září 2016 do ne, 31. prosince 2017. Je možné, že během tohoto období může hosty rušit hluk a některá hotelová zařízení a služby nebudou k dispozici.

 
 
facebook g+ twitter