Asie > Macao > Macau > Grand Emperor Hotel

Informace o Grand Emperor Hotel

Vítáme Vás na stránce Grand Emperor Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Emperor Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Emperor Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Emperor Hotel.

  • Grand Emperor Hotel

Grand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Emperor Hotel Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Emperor Hotel
Ulice:  No. 288 Avenida Comercial De Macau
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3059 Kč
$1000
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnotrnlarzhja

Rychlý popis

Grand Emperor Hotel stojí na bulváru Avenida Comercial de Macau vedle obchodního domu Yaohan. Nabízí moderní ubytování se 3 restauracemi, kasinem a bezplatným Wi-Fi v business centru. Hotel Grand Emperor nabízí bezplatnou dopravu na letiště v Macau, kam cesta trvá 15 minut. Můžete také využít bezplatnou kyvadlovou dopravu k molu pro trajekty a do Portas do Cerco (čínská hranice). Prostorné pokoje jsou plně klimatizované a elegantně zařízené. Všechny jsou vybavené zařízením na přípravu čaje a kávy a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Můžete navštívit kasino Emperor Palace nebo hotelový noční klub. Wellness Royal Thai nabízí masáže. V hotelu je také fitness centrum. V restauraci The Royal Kitchen se formou bufetu podávají jídla mezinárodní kuchyně. Čínská jídla můžete ochutnat v restauraci Grand Emperor Court a v restauraci Majestic Robatayaki se podávají japonská jídla. Po jídle si můžete zajít na drink do Windsor Lounge.

 
 
facebook g+ twitter