Asie > Macao > Macau > Best Western Hotel Sun Sun

Informace o Best Western Hotel Sun Sun

Vítáme Vás na stránce Best Western Hotel Sun Sun na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Best Western Hotel Sun Sun, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Best Western Hotel Sun Sun, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Best Western Hotel Sun Sun.

  • Best Western Hotel Sun Sun

Best Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - HotelyBest Western Hotel Sun Sun Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Best Western Hotel Sun Sun
Ulice:  No. 14-16, Praca Ponte E Horta
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1436 Kč
$470
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nekuřácký Best Western Hotel Sun Sun poskytuje butikové ubytování v centru města Macau, 3 km od přístaviště trajektů Macau. Hotel nabízí restauraci, bar a levné ubytování s bezplatným přístupem na internet. Hosté mohou využívat počítače zdarma v baru Sun. Hotel Sun Sun Best Western má klimatizované pokoje vybavené TV s filmy na pokoji a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně najdete vanu a toaletní potřeby. V hotelu Best Western Sun Sun je k dispozici služba praní a čištění prádla na vyžádání, dále nepřetržitě otevřená recepce se službou concierge a služba půjčení aut, díky které mohou hosté prozkoumat okolí. V hotelové restauraci Square se podává denně snídaně do 10:30 a v baru Sun si můžete vybrat z celé řady nápojů. Nedaleká restaurace Wong Chi Kei Noodle Shop připravuje široký výběr jídel čínské kuchyně a portugalskou kuchyni můžete vyzkoušet v restauraci O Porto Interier a Platao. Best Western Hotel Sun Sun se nachází 10 km od mezinárodního letiště v Macau. Muzeum Macau je vzdálené 2,5 km od hotelu.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter