> > > Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts

Informace o Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts

Vítáme Vás na stránce Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts.

  • Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts

Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - HotelyFlamingo Beach Resort By Diamond Resorts - Pensionhotel - Hotely
Název:  Flamingo Beach Resort By Diamond Resorts
Ulice:  6 Billy Folly Road
Město:  Simpson Bay
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4733 Kč
$204
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází u pláže Simpson Bay. Flamingo Beach Resort nabízí restauraci, nekonečný bazén, 3 samostatné pláže a plně funkční centrum pro vodní sporty a aktivity. V business centru můžete zdarma využívat Wi-Fi a na místě je neplacené parkoviště. Flamingo Beach poskytuje ubytování ve studiích s plně vybavenou kuchyní, kávovarem a balkonem nebo terasou. Některá studia mají výhled na oceán. Flamingo Resort má také plážový bar a restauraci Topper's By the Sea. V rezortu si můžete vyzkoušet parasailing a rybolov na otevřeném moři. Pár kroků od budovy najdete kasino Hollywood.


Důležité informace

Z bezpečnostních důvodů je při check-inu třeba předložit kreditní kartu použitou k zajištění rezervace a také průkaz totožnosti s fotografií. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu se platí záloha ve výši 100 USD. Úklid se provádí zdarma pouze jednou za 7 nocí. Každodenní úklid je za příplatek. Upozorňujeme, že na rezervace více než 4 pokojů se mohou vztahovat speciální podmínky. Po provedení rezervace je v tomto případě třeba pro zajištění pobytu kontaktovat ubytování přímo. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter