Afrika > Seychely > Bel Ombre > Le Meridien Fisherman's Cove

Informace o Le Meridien Fisherman's Cove

Vítáme Vás na stránce Le Meridien Fisherman's Cove na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Meridien Fisherman's Cove, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Meridien Fisherman's Cove, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Meridien Fisherman's Cove.

  • Le Meridien Fisherman's Cove

Le Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Fisherman's Cove Bel Ombre - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Meridien Fisherman's Cove
Ulice:  Bel Ombre
Město:  Bel Ombre
Země:  Seychely
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6470 Kč
260 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort leží v tropické zahradě s výhledem na odlehlou zátoku. Nabízí krásně zařízené ubytování, které se může pochlubit doškovými střechami a místní žulou. Nabízí bazén přímo u moře a lázně. Všechny pokoje v Le Meridien mají soukromou terasu, nebo balkon s výhledem na moře, nebo do zahrady. Ve všech vkusně zařízených pokojích budete mít k dispozici TV s plazmovou obrazovkou s bezplatným připojením k internetu, bezdrátovou klávesnicí a filmy. V lázních Elemis Zen si hosté mohou užít různé kosmetické procedury. Nechybí zde ani posilovna, parní lázeň, hluboký bazének a 2 dvoulůžkové místnosti určené pro masáže s venkovními sprchami. Le Meridien nabízí zdarma nemotorizované vodní sporty. V rezortu je k dispozici také osvětlený tenisový kurt a venkovní bazén se slunečníky. Le Meridien Fisherman's Cove nabízí denně snídaně formu bufetu a má 2 restaurace buď s nabídkou formou bufetu, nebo à la carte. V koktejlovém baru s výhledem na oceán je i malá knihovna. Jen pár kroků od hotelu na vás čeká pláž Beau Vallon a korálový útes, který je ideální ke šnorchlování. Do hlavního města Seychel Victorie dojedete autem za pouhých 10 minut.


Důležité informace

Dne 24. prosince 2016 se koná slavnostní vánoční večeře, za kterou je účtován povinný příplatek ve výši 120 EUR na osobu. Dne 31. prosince 2016 se koná slavnostní silvestrovská večeře, za kterou je účtován povinný příplatek ve výši 200 EUR na osobu.

 
 
facebook g+ twitter