Asie > Singapur > Singapur > Mandarin Oriental, Singapore

Informace o Mandarin Oriental, Singapore

Vítáme Vás na stránce Mandarin Oriental, Singapore na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mandarin Oriental, Singapore, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mandarin Oriental, Singapore, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mandarin Oriental, Singapore.

  • Mandarin Oriental, Singapore

Mandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - HotelyMandarin Oriental, Singapore Singapur - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mandarin Oriental, Singapore
Ulice:  5 Raffles Avenue, Marina Square
Město:  039797 Singapore
Země:  Singapur
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5746 Kč
$349
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Mandarin Oriental, Singapore, tyčící se nad zátokou Marina, nabízí venkovní bazén s úchvatným výhledem na panoráma města a luxusní lázně. Hosté se mohou udržovat v kondici v posilovně nebo při kurzech jógy. Mandarin Singapore je přímo propojen s obchodním centrem Marina Square a leží 10 min chůze od stanice metra (MRT) City Hall. Nákupní ráj, ulice Orchard Road, je od hotelu vzdálená 10 min jízdy, na letiště Singapore Changi lze dojet za 20 min. Pokoje hotelu Oriental Singapore mají celoplošná okna s výhledem na přístav, moře nebo panoráma města. Každý pokoj je vybavený CD a DVD přehrávačem s prostorovým zvukem, kabelovou TV a příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. Koupelny na pokojích mají vanu. Pro děti je připraven samostatný bazén. Hosté si mohou vybrat z řady příjemných relaxačních masáží, a kdo se chce udržovat v kondici, může si zahrát tenis. Restaurace Dolce Vita u bazénu s výhledem na přístav podává italské pokrmy, zatímco v nabídce baru se salonkem Axis je výběr koktejlů a probíhá v něm živá zábava. V hotelu Mandarin Oriental jsou ještě 4 další restaurační zařízení a bary, kde si mohou hosté mimo jiné pochutnat na japonské a kantonské kuchyni.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pro přístup do Oriental Club Lounge je vyžadován neformálně elegantní oděv. ==== Upozorňujeme, že na rezervaci více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a příplatky. Upozorňujeme, že 1 osoba může rezervovat maximálně 3 pokoje.

 
 
facebook g+ twitter