Asie > Vietnam > Hanoj > Mövenpick Hotel Hanoi

Informace o Mövenpick Hotel Hanoi

Vítáme Vás na stránce Mövenpick Hotel Hanoi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mövenpick Hotel Hanoi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mövenpick Hotel Hanoi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mövenpick Hotel Hanoi.

  • Mövenpick Hotel Hanoi

Mövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelyMövenpick Hotel Hanoi Hanoj - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mövenpick Hotel Hanoi
Ulice:  83A Ly Thuong Kiet Street
Město:  Hanoi
Země:  Vietnam
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2738 Kč
$125
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Mövenpick Hotel se nachází 5 minut chůze od centra Hanoje. Je situován asi 1,6 km od hlavních turistických zajímavostí jako je Pagoda na muří noze, Ho Či Minovo mauzoleum a Chrám literatury. V hotelu najdete wellness studio, saunu a posilovnu. Mövenpick Hotel Hanoi nabízí moderní pokoje s výhledem na město. Ty jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou. V pokojích je také minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V posilovně a wellness studiu Kinetic si hosté mohou dopřát masáže celého těla. Hotel má také business centrum a nabízí možnost bezplatného parkování. Přepážka s turistickými informacemi zajišťuje i služby směnárny a půjčovny aut. Restaurace Mangosteen podává formou bufetu nejrůznější mezinárodní pokrmy. Lounge 83 nabízí kontinentální snídaně a také pečivo, lehké občerstvení a výběr z vín. Mövenpick Hotel Hanoi je situován 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Noi Bai.

 
 
facebook g+ twitter