Asie > Vietnam > Hanoj > Splendid Star Suites Hotel

Informace o Splendid Star Suites Hotel

Vítáme Vás na stránce Splendid Star Suites Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Splendid Star Suites Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Splendid Star Suites Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Splendid Star Suites Hotel.

  • Splendid Star Suites Hotel

Splendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - HotelySplendid Star Suites Hotel Hanoj - Pensionhotel - Hotely
Název:  Splendid Star Suites Hotel
Ulice:  28 Au Trieu Street
Město:  Hanoi
Země:  Vietnam
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1118 Kč
$48
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanofitrnlarzhja

Rychlý popis

Splendid Star Suites Hotel se nachází v klidné ulici ve staré čtvrti v Hanoji, 2 minuty chůze od katedrály sv. Josefa a jezera Hoan Kiem. Nabízí moderní, klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a počítačem. Splendid Star Suites Hotel poskytuje pokoje s příjemným osvětlením, vybavené TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a minibarem. Některé mají velký balkon s krásným výhledem na město. Ve vlastní koupelně je k dispozici sprcha. Splendid Star Suites Hotel je 10 minut chůze daleko od známého vodního loutkového divadla a 15 minut chůze od trhu Dong Xuan. Ho Či Minovo mauzoleum a Chrám literatury jsou odtud 15 minut jízdy daleko. Na turistických informacích si hosté mohou zařídit celodenní výlety a také pronájem jízdních kol. Na nepřetržitě otevřené recepci je k dispozici úschova zavazadel a denní tisk. V hotelové restauraci se po celý den podávají jídla asijské a západní kuchyně. Pokojová služba umožňuje stravování přímo na pokojích.

 
 
facebook g+ twitter