Asie > Uzbekistán > Taskent > Hotel Uzbekistan

Informace o Hotel Uzbekistan

Vítáme Vás na stránce Hotel Uzbekistan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Uzbekistan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Uzbekistan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Uzbekistan.

  • Hotel Uzbekistan

Hotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - HotelyHotel Uzbekistan Taskent - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Uzbekistan
Ulice:  Musakhanova Street 45
Město:  100047 Tashkent
Země:  Uzbekistán
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1298 Kč
$60
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v centru Taškentu, jen 100 mterů od náměstí Amir Temur. a zahrnuje posilovnu, saunu a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Hosté mají k dispozici bezplatné parkoviště a skvělé dopravní spojení. Pokoje a apartmá Hotelu Uzbekistán jsou klasicky zařízené a mají minibar, nábytek z tmavého dřeva a v interiéru jsou použité jemné textilie. V koupelně najdete fén. V elegantní restauraci s velkým pianem se podávají pokrmy evropské kuchyně i místní speciality. V kavárně a baru Vena si hosté mohu vybrat z nabídky teplých a studených nápojů a na místě je také snack bar. Hotel Uzbekistán nabízí relaxační i léčebné masáže. Hosté si mohou také rezervovat služby kadeřníka nebo kosmetické procedury v salonu. Stanice metra Amir Temur je od hotelu vzdálená 100 metrů a propojuje 2 různé linky. Na nepřetržitě otevřené recepci je možné zajistit kyvadlovou dopravu na letiště Taškent, které se nachází 10 km odsud.


Důležité informace

Upozornění: hotel neposkytuje ubytování nesezdaným uzbeckým párům. Všechny páry s uzbeckou národností musí v případě zájmu o společné ubytování předložit platný oddací list. Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2017 musí všichni zahraniční hosté v souladu s právními předpisy platit v USD.

 
 
facebook g+ twitter