Informace o Hotel Crusch Alba

Vítáme Vás na stránce Hotel Crusch Alba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Crusch Alba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Crusch Alba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Crusch Alba.

  • Hotel Crusch Alba

Hotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - HotelyHotel Crusch Alba Santa Maria - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Crusch Alba
Ulice:  Plaz d'Immez 23
Město:  7536 Sta Maria Val Müstair
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1765 Kč
75 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Crusch Alba nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi, pouhých 5 minut jízdy od benediktinského kláštera sv. Jana Müstairského, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se v typické engadinské budově a má restauraci. Všechny světlé pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem a mají dřevěné podlahy. Poskytují výhled na zahradu a místní hory. V každé koupelně je fén a toaletní potřeby zdarma. Některé pokoje mají balkon. Každé ráno se v Crusch Alba podává bohatá snídaně formou bufetu s regionálními a bio produkty. Na místě můžete ochutnat domácí pizzu a švýcarské speciality. Hotel Crusch Alba má zahradu se slunnou terasou a hřištěm. Hotel nabízí také obchod s lyžařským vybavením. Před budovou hotelu můžete zdarma parkovat. Italská hranice je vzdálená 3 km a Zernez je vzdálen 35 km. Za 20 minut dojedete do lyžařského střediska Minschuns.

Zajímavosti v okolí

Galtür45 kmGaltür Alpinarium
 
 
facebook g+ twitter