Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Thun > Hotel Ristorante Stella del Lago

Informace o Hotel Ristorante Stella del Lago

Vítáme Vás na stránce Hotel Ristorante Stella del Lago na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ristorante Stella del Lago, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ristorante Stella del Lago, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ristorante Stella del Lago.

  • Hotel Ristorante Stella del Lago

Hotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - HotelyHotel Ristorante Stella del Lago Thun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ristorante Stella del Lago
Ulice:  Schoren 45, 3653 Oberhofen
Město:  3653 Thun
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1845 Kč
79 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrutrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Ristorante Stella del Lago je situován v malebné lokalitě na břehu Thunského jezera a má panoramatické výhledy na jezero a pohoří Berner Oberland. Hotelová restaurace na promenádě u jezera nabízí italskou kuchyni a vína a překrásný výhled do okolní krajiny. V létě si můžete jídla vychutnat na velké jezerní terase. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Pokoje mají posezení, TV a vlastní koupelnu s toaletou. V celé dvoupodlažní budově je dostupné bezplatné Wi-Fi. Výtah k dispozici není. Lze si objednat obědové balíčky. Hotel Ristorante Stella del Lago se nachází pouhých 50 metrů od přístavního terminálu Thunersee, 4 minuty chůze od jachtingové školy, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Niederhorn a 4 minuty jízdy od města Thun. Přímo u hotelu staví autobus, který jezdí na vlaková nádraží v Thunu a Interlakenu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště, které však není možné rezervovat předem.


Důležité informace

Pokud plánujete příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte prosím hotel předem. Kontaktní údaje naleznete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že v hotelu není výtah. Upozorňujeme, že si nelze rezervovat parkovací místo.

 
 
facebook g+ twitter