Evropa > Švýcarsko > Bern > Obersimmental > Lenk > Hotel Sternen

Informace o Hotel Sternen

Vítáme Vás na stránce Hotel Sternen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sternen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sternen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sternen.

  • Hotel Sternen

Hotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - HotelyHotel Sternen Lenk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sternen
Ulice:  Bühlbergstrasse 1
Město:  3775 Lenk
Okres:  Obersimmental
Kraj:  Bern
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1765 Kč
75 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sternen ve městě Lenk se nachází 1 km od hory Betelberg. Nabízí restauraci, která podává mezinárodní a švýcarskou kuchyni a každé ráno snídani formou bufetu. Hotel Sternen má prostorné pokoje s koupelnou a satelitní TV s více než 100 rádiovými a TV programy. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Hotel se může pochlubit salonkem a slunnou terasou. Parkoviště na místě je k dispozici zdarma. V okruhu 5 minut chůze najdete několik restaurací a za 2 minuty dojdete na vlakové nádraží a autobusovou zastávku.

 
 
facebook g+ twitter