Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Hotel Maxlhaid

Informace o Hotel Maxlhaid

Vítáme Vás na stránce Hotel Maxlhaid na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Maxlhaid, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Maxlhaid, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Maxlhaid.

  • Hotel Maxlhaid

Hotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Maxlhaid Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Maxlhaid
Ulice:  Maxlheid 9
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2110 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithururotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Maxlhaid se nachází na východním okraji města Wels, nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a kabelovou TV s plochou obrazovkou a má restauraci s nabídkou rakouské kuchyně a sezónních specialit. Do centra Welsu je to od hotelu 5 km daleko. Moderní pokoje hotelu Maxlhaid jsou klimatizované a odhlučněné a mají koupelnu s fénem a sprchou, nebo vanou. Apartmá Junior je vybaveno rozkládací pohovkou a chladničkou. V létě hosté mohou stolovat také venku na terase a ideálním místem k odpočinku je hotelová terasa. Nápoje jsou k dispozici v baru a každý den Hotel Maxlhaid připravuje čerstvou snídani podávanou formou bufetu. Na místě jsou k dispozici také prodejní automaty. Letiště Linz je 13 km daleko a hotel sem může zajistit dopravu. V hotelu si hosté mohou také zapůjčit kola a své auto zaparkovat na neplaceném parkovišti. Cesta do centra Vídně trvá 30 minut jízdy.

Zajímavosti v okolí

Wels4 kmWels výstava psů
Sattledt13 kmSattledt ubytování
Ansfelden17 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec21 kmLinz kempování
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Vöcklabruck37 kmVöcklabruck nákupní centrum
Bad Leonfelden41 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Ried im Innkreis44 kmRied im Innkreis
Freistadt48 kmFreistadt obchody
Grossraming49 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter