Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Perg okres > Perg > Hotel Waldhör

Informace o Hotel Waldhör

Vítáme Vás na stránce Hotel Waldhör na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Waldhör, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Waldhör, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Waldhör.

  • Hotel Waldhör

Hotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - HotelyHotel Waldhör Perg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Waldhör
Ulice:  Herrenstraße 28
Město:  4320 Perg
Okres:  Perg okres
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1957 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrurotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Waldhör je situován v centru města Perg a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a minibarem a lázeňské centrum se saunou a parní lázní. K dalšímu vybavení patří sluneční terasa. Hotelové fitness centrum je možné využít za zlevněné vstupné. Všechny pokoje hotelu Waldhör jsou klasicky zařízeny, s šatnou a koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami. Každý den je v hotelu připravená snídaně formou bufetu. Přímo před budovou je k dispozici krátkodobé parkování na 3 hodiny. Kavárny a restaurace se nachází v okruhu 2 minut chůze. Hotel Waldhör je vzdálen pouhé 2 minuty jízdy od 18ti jamkového golfového klubu Perg-Karlingberg a tenisový kurt je ve vzdálenosti 500 metrů. Město Enns je vzdáleno 15 km od hotelu a cesta do Lince trvá 30 minut autem. Památník Mauthausen je ve vzdálenosti 12 km a řeka Dunaj je v dosahu 10 minut jízdy.

Zajímavosti v okolí

Bad Kreuzen13 kmBad Kreuzen Burg
Ansfelden27 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec27 kmLinz kempování
Štýr28 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Freistadt30 kmFreistadt obchody
Persenbeug34 kmPersenbeug Gottsdorf
Bad Leonfelden40 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Grossraming42 kmGrossraming Lehnerhof
Artstetten43 kmArtstetten zámek
Pöchlarn43 kmPöchlarn ubytování
zobrazit vše
Weyer Markt44 kmWeyer Markt Rakousko
Wels46 kmWels výstava psů
Sattledt48 kmSattledt ubytování
Rožmberk nad Vltavou50 kmHrad Rožmberk
 
 
facebook g+ twitter