Informace o Gideon Hotel

Vítáme Vás na stránce Gideon Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gideon Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gideon Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gideon Hotel.

  • Gideon Hotel

Gideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - HotelyGideon Hotel Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gideon Hotel
Ulice:  Königstraße 45
Město:  90402 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1741 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel v Norimberku se nachází v srdci pěší zóny, 5 minut chůze od norimberského hlavního nádraží. Gideon Hotel s novými designovými interiéry poskytuje bezplatné Wi-Fi. Gideon Hotel Nürnberg nabízí světlé, moderně zařízené pokoje s klimatizací. Ve všech je satelitní TV a koupelna. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu. Gideon Hotel je ideálním výchozím bodem pro prohlídku historického centra Norimberku. K norimberskému hradu dojdete za 15 minut. Na stanici metra Lorenzkirche to pěšky od hotelu trvá 2 minuty. Na norimberské letiště i výstaviště dojedete do 15 minut metrem.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení do hotelu je možné pouze do 22:00.

Zajímavosti v okolí

Norimberk346 mNorimberk Zoo
Fürth8 kmFürth ubytování
Röthenbach an der Pegnitz13 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Hessdorf24 kmHessdorf Hotel Aurora
Allersberg25 kmAllersberg ubytování
Hilpoltstein30 kmHilpoltstein Rothsee
Gössweinstein41 kmGössweinstein minigolf
Hirschaid42 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Bad Windsheim49 kmBad Windsheim termální koupele
Stegaurach49 kmStegaurach pivovar
zobrazit vše
Greding50 kmGreding na Schwarzach
Velburg50 kmVelburg zámek Helfenberg
 
 
facebook g+ twitter