Evropa > Francie > Ile de France (Paříž) > Val d´Oise > Saint-Witz > Fasthotel Roissy - Saint-Witz

Informace o Fasthotel Roissy - Saint-Witz

Vítáme Vás na stránce Fasthotel Roissy - Saint-Witz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Fasthotel Roissy - Saint-Witz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Fasthotel Roissy - Saint-Witz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Fasthotel Roissy - Saint-Witz.

  • Fasthotel Roissy - Saint-Witz

Fasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - HotelyFasthotel Roissy - Saint-Witz Saint-Witz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Fasthotel Roissy - Saint-Witz
Ulice:  295 rue Jean Moulin
Město:  95470 Saint-Witz
Okres:  Val d´Oise
Kraj:  Ile de France (Paříž)
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1051 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Fasthotel Roissy - Saint-Witz se nachází 500 metrů od dálnice A1 a 5 km od zábavního parku Parc Astérix. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a s Wi-Fi zdarma a bezplatné hlídané parkoviště v areálu hotelu. Fasthotel Roissy - Saint-Witz má jednoduše zařízené pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Snídaně formou bufetu se podává každé ráno v hotelové jídelně. Za hezkého počasí mohou hosté relaxovat na terase s venkovním nábytkem. Fasthotel Roissy - Saint-Witz je vzdálený 13 km od letiště Charles de Gaulle a 35 km od centra Paříže.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v pondělí až sobotu je recepce otevřená do 20:30. V neděli a o státních svátcích je recepce mezi 12:00 a 19:00 zavřená. Pokud se chystáte přicestovat mimo otevírací dobu recepce, informujte o tom prosím hotel předem a obdržíte přístupový kód. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Na vyžádání a podle dostupnosti jsou k dispozici propojené pokoje.

 
 
facebook g+ twitter