Evropa > Francie > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Hotel de Paris

Informace o Hotel de Paris

Vítáme Vás na stránce Hotel de Paris na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel de Paris, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel de Paris, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel de Paris.

  • Hotel de Paris

Hotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel de Paris Lyon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel de Paris
Ulice:  16 rue de la Platière
Město:  69001 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2018 Kč
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v budově z 19. století v centru Lyonu mezi řekami Rhôna a Saôna, 350 metrů od stanice metra Hotel de Ville a 150 metrů od muzea výtvarných umění. Wi-Fi připojení k internetu je v hotelu k dispozici zdarma.. Hotel de Paris má moderní, barevně a individuálně zařízené pokoje. Jsou přístupné výtahem a mají TV a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou. Snídaně se podává každé ráno v hotelové jídelně nebo přímo na pokoji. V okolí hotelu se nachází mnoho různých restaurací, barů a kaváren. Historické centrum Lyonu a vlakové nádraží Saint Paul jsou pouhých 500 metrů daleko od hotelu, k lyonské katedrále je to 900 metrů. Hotel stojí 450 metrů od budovy opery Nouvel a 40 km od letiště Saint Exupéry.

 
 
facebook g+ twitter