Evropa > Francie > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Hotel Saint Vincent

Informace o Hotel Saint Vincent

Vítáme Vás na stránce Hotel Saint Vincent na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Saint Vincent, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Saint Vincent, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Saint Vincent.

  • Hotel Saint Vincent

Hotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - HotelyHotel Saint Vincent Lyon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Saint Vincent
Ulice:  9 rue Pareille
Město:  69001 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1859 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Saint Vincent stojí 500 metrů od lyonské radnice. Všechny hotelové pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. V pokojích jsou trámové stropy a vlastní koupelna s fénem a bezplatnými toaletními potřebami. V elegantních pokojích s dřevěnou podlahou najdete psací stůl a telefon. Wi-Fi připojení je v celém hotelu k dispozici zdarma. Snídaně se podává každé ráno v jídelně s kamennými zdmi. Necelých 100 metrů od hotelu najdete restaurace. Hotel Saint Vincent stojí 50 metrů od řeky Saôny a 500 metrů od lyonského Muzea výtvarného umění. Vlakové nádraží Lyon Perrache leží 2 km od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter