Informace o Hotel Seehof

Vítáme Vás na stránce Hotel Seehof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Seehof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Seehof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Seehof.

  • Hotel Seehof

Hotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - HotelyHotel Seehof Utting am Ammersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Seehof
Ulice:  Seestraße 58
Město:  82211 Herrsching am Ammersee
Okres:  Landsberg
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2324 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel je ideální základnou pro klidnou dovolenou na venkově. Nachází se v obci Herrsching am Ammersee přímo u břehu malebného jezera. K dispozici tady budete mít bezplatné Wi-Fi internetové připojení. Hotel Seehof nabízí prostorné, vkusně zařízené pokoje. Pokoje s výhledem na jezero mají balkón. Po probuzení ze sladkého spánku můžete z postele zamířit do jídelny na lahodnou snídani formou bufetu, která je v ceně ubytování. Přímo před hotelem Seehof je molo, odkud se trajektem dostanete na jiná místa v oblasti jezera Ammersee. V zimě oceníte, že se z hotelu snadno dostanete k lyžařským střediskům v německých Alpách.

Zajímavosti v okolí

Pöcking am Starnberger See11 kmPöcking - Starnberger See
Bernried / Starnbergské jezero18 kmBernried Starnberské jezero
Unterhaching34 kmUnterhaching bazén
Mnichov35 kmMnichov průvodce
Dachau36 kmDachau koncentrační tábor
Königsbrunn37 kmKönigsbrunn Mercateum
Oberschleissheim42 kmOberschleissheim muzeum
Bernbeuren42 kmBernbeuren Auerberg
Höhenkirchen-Siegertsbrunn42 kmHöhenkirchen-Siegertsbrunn gymnasium
Bad Wörishofen43 kmBad Wörishofen termální lázně
zobrazit vše
Oberammergau45 kmOberammergau ubytování
Garching bei München46 kmGarching bei München Garchinger See
Vaterstetten46 kmVaterstetten ubytování
Augsburg47 kmAugsburg Zoo
 
 
facebook g+ twitter