Evropa > Francie > Dolní Normandie > Calvados > Arromanches-les-Bains > Hôtel L'ideal le Mountbatten

Informace o Hôtel L'ideal le Mountbatten

Vítáme Vás na stránce Hôtel L'ideal le Mountbatten na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel L'ideal le Mountbatten, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel L'ideal le Mountbatten, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel L'ideal le Mountbatten.

  • Hôtel L'ideal le Mountbatten

Hôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHôtel L'ideal le Mountbatten Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel L'ideal le Mountbatten
Ulice:  20 Boulevard Gilbert Longuet
Město:  14117 Arromanches-les-Bains
Okres:  Calvados
Kraj:  Dolní Normandie
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1769 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hôtel L'IDEAL le Mountbatten se nachází v Arromanches-les-Bains, 500 metrů od pláže a 15 km od amerického hřbitova a pláží D-Day. Hotel nabízí pokoje s vlastní koupelnou se sprchou a fénem, ​​TV s plochou obrazovkou a zařízením na přípravu čaje a kávy. V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se v hotelu podává kontinentální snídaně. V okolí a v docházkové vzdálenosti najdete tradiční restaurace a místní bary. Na vyžádání je k dispozici žehlička a žehlicí prkno. Hosté mohou využívat bezplatné parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter