> > > Sunrise Beach Bungalows

Informace o Sunrise Beach Bungalows

Vítáme Vás na stránce Sunrise Beach Bungalows na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sunrise Beach Bungalows, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sunrise Beach Bungalows, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sunrise Beach Bungalows.

  • Sunrise Beach Bungalows

Sunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - HotelySunrise Beach Bungalows - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sunrise Beach Bungalows
Ulice:  Main Road, Ngatangiia, Muri Beach
Město:  Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1802 Kč
$120
 

 Tento text je dostupný také v: csendefrrutrnlzhja

Rychlý popis

Ubytování Sunrise Beach Bungalows se nachází přímo na pláži, uprostřed zahrad o rozloze 4000 m². Nabízí bazén a bezplatnou tropickou snídani první den pobytu. Všechny bungalovy leží jen pár kroků od břehu a mají vlastní balkon. Tento klidný hotel na nábřeží se nachází daleko od hlavní silnice. Pláž je výborným místem pro surfování a od července do listopadu tu lze pozorovat velryby. Ubytování leží 8 km od letiště Rarotonga a minutu jízdy od Pacific Resort. Ubytování nabízí bezplatnou půjčovnu jízdních kol, plynový gril, šnorchlování s vybavením a službu praní prádla. Hosté, kteří si rezervují pobyt na 2 a více nocí, mohou zdarma využít kyvadlovou dopravu na letiště. Bungalovy mají vlastní venkovní verandu se stolem a židlemi, TV, kávovar, kuchyň s mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí a nádobím a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.

 
 
facebook g+ twitter