Asie > Macao > Macau > Grand Coloane Resort

Informace o Grand Coloane Resort

Vítáme Vás na stránce Grand Coloane Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Coloane Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Coloane Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Coloane Resort.

  • Grand Coloane Resort

Grand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - HotelyGrand Coloane Resort Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Coloane Resort
Ulice:  1918 Estrada de Hac Sa, Coloane
Město:  00000 Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1610 Kč
$560
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrunofitrnlarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Grand Coloane Resort nabízí výhled na Jihočínské moře, vlastní 18jamkové golfové hřiště, wellness, krytý vyhřívaný bazén a sezónní venkovní bazén. Prostorné klimatizované pokoje inspirované koloniálním a portugalským stylem mají balkon nebo terasu s výhledem na moře či do zahrady, minibar, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s oddělenou vanou a sprchovým koutem. Grand Coloane Resort leží 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau. Rezort zahrnuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do přístaviště trajektů vzdáleného 20 minut jízdy a neplacené parkoviště. Hosté si mohou zacvičit v posilovně, relaxovat při masáži nebo se opalovat u venkovního bazénu. Rodiče mohou nechat své děti v dětském klubu, kde si užijí mnoho zábavních aktivit. Café Panorama podává asijskou a mezinárodní kuchyni a Kwun Hoi Heen nabízí kantonské pokrmy a autentické knedlíčky dim sum. V baru u bazénu si můžete dát nápoje a lehké občerstvení.

 
 
facebook g+ twitter