Informace o Hotel Áčko

Vítáme Vás na stránce Hotel Áčko na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Áčko, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Áčko, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Áčko.

  • Hotel Áčko

Hotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - HotelyHotel Áčko Ružomberok - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Áčko
Ulice:  Hrabovská cesta 34
Město:  03401 Ružomberok
Okres:  Ružomberok okres
Kraj:  Žilinský kraj
Země:  Slovensko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
547 Kč
22 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurufinlzh

Rychlý popis

Hotel Áčko se nachází v Ružomberoku, 800 metrů od kabinkové lanovky ve skiparku Ružomberok. Centrum města odtud leží 1,5 km. Hotel nabízí krytý bazén s volným vstupem, saunu, vířivku a posilovnu. Pokoje a apartmá jsou jednoduše zařízené, vybavené TV a nají posezení. Ve všech je také koupelna se sprchou. V restauraci se tu podávají pokrmy slovenské a mezinárodní kuchyně. Po celý den je otevřený hotelový bar a salonek s TV. Termální lázně Bešeňová jsou vzdálené 13 km.

Zajímavosti v okolí

Lúčky11 kmKúpele Lúčky
Bešeňová12 kmThermal Park Bešeňová
Liptovský Mikuláš22 kmAquapark Tatralandia
Terchová27 kmTerchová turistika
 
 
facebook g+ twitter