Evropa > Bulharsko > Primorsko > Hotel Amfibia

Informace o Hotel Amfibia

Vítáme Vás na stránce Hotel Amfibia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Amfibia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Amfibia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Amfibia.

  • Hotel Amfibia

Hotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - HotelyHotel Amfibia Primorsko - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Amfibia
Ulice:  31 Briz Str.
Město:  8180 Primorsko
Země:  Bulharsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
549 Kč
21 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrubgtrarzh

Rychlý popis

Hotel Amfibia zaujímá centrální polohu v Primorsku, 200 metrů od pláže a 50 metrů od hlavní nákupní ulice. Má klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. V hotelové restauraci můžete ochutnat bulharská jídla. Všechny pokoje zahrnují kabelovou TV, minibar a koupelnu se sprchovým koutem i bezplatné toaletní potřeby. Některé jsou vybaveny rozkládací pohovkou. Hotel Amfibia má zahradu s terasou, na které se v létě mohou hosté najíst. Na místě se denně podává snídaně. Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně a kyvadlová doprava je k dispozici za příplatek. Na místě je možné zdarma parkovat. Vodní park Aqualand je jen 500 metrů od hotelu a do přírodní rezervace Ropotamo dojedete za 15 minut. Thrácká svatyně Belintaš je 3 km daleko a Sozopol 25 km od hotelu Amfibia.

 
 
facebook g+ twitter