Asie > Katar > Doha > Hilton Doha

Informace o Hilton Doha

Vítáme Vás na stránce Hilton Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Doha.

  • Hilton Doha

Hilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - HotelyHilton Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Doha
Ulice:  Diplomatic Area, Dafna
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2789 Kč
548 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel na přímořské promenádě Corniche nabízí klimatizované pokoje s výhledem na záliv Dauhá. Má soukromou pláž a wellness eforea s venkovním bazénem. Hilton nabízí dobře vybavené pokje s TV s plochou obrazovkou, minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Jsou vybavené toaletními potřebami, fénem, ​​žehličkou a žehlicím prknem i županem. Všechny pokoje a apartmány mají výhled na Perský záliv. V restauraci hotelu Hilton Doha se podávají středomořská jídla a arabské speciality. Na skleničku můžete zajít do moderního baru. Do restaurace Trader Vic's můžete zajít na živou zábavu a asijsko-polynéská jídla fusion kuchyně. Hilton Doha je vzdálen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dauhá. Soukromé parkoviště u budovy mohou hosté využívat zdarma.


Důležité informace

Executive lounge je otevřen denně od 6:30 do 11:00. Happy hours jsou ve všední dny od 18:00 do 20:30 a o víkendech od 18:00 do 20:00. Upozorňujeme, že děti do Executive Lounge během Happy hours nesmí.

 
 
facebook g+ twitter