Evropa > Polsko > Varšava > Plater 10 Residence

Informace o Plater 10 Residence

Vítáme Vás na stránce Plater 10 Residence na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Plater 10 Residence, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Plater 10 Residence, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Plater 10 Residence.

  • Plater 10 Residence

Plater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - HotelyPlater 10 Residence Varšava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Plater 10 Residence
Ulice:  ul. Emilii Plater 10
Město:  00-669 Warsaw
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1369 Kč
228 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Plater 10 Residence se nachází v centru města, 650 metrů od hlavního vlakového nádraží a nabízí elegantní apartmány s bezplatným Wi-Fi a LCD TV s DVD přehrávačem. Apartmány mají dokovací stanici pro iPod a klimatizaci. Hosté si mohou uvařit jídlo v plně vybavené kuchyňce s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Plater 10 Residence se nachází 800 metrů od Paláce vědy a kultury a nákupního centra Złote Tarasy a 2,9 km od historického centra města.


Důležité informace

Informujte prosím Plater 10 Residence o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter