Evropa > Španělsko > Benasque > El Pilar

Informace o El Pilar

Vítáme Vás na stránce El Pilar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu El Pilar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt El Pilar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro El Pilar.

  • El Pilar

El Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - HotelyEl Pilar Benasque - Pensionhotel - Hotely
Název:  El Pilar
Ulice:  Avenida Francia, 65
Město:  22440 Benasque
Země:  Španělsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1052 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrutrnlarzh

Rychlý popis

El Pilar je 10 minut jízdy od lyžařského střediska Cerler. Nabízí výhled na Pyreneje a přírodní park Posets-Maladeta. Nachází se v půvabném městě Benasque a má úschovnu lyží a restauraci. El Pilar má jednoduše zařízené pokoje s topením, stolem, TV a vlastní koupelnou. Hotelová restaurace podává pestrou snídani a řadu jídel španělské kuchyně k večeři. Hosté mohou využívat bezplatný přístup k sezónnímu venkovnímu bazénu v hotelu Gran Hotel Benasque SPA. El Pilar je odtud jen 5 minut jízdy. K dispozici jsou slevy na procedury a vstup do vodního okruhu a krytého bazénu. Park Posets-Maladeta je méně než 1 km od hotelu a je vynikajícím místem pro pěší turistiku, jízdu na koni a jízdu na kole. El Pilar leží jen 200 metrů od řeky Remáscaro.

 
 
facebook g+ twitter