Evropa > Itálie > Ligurie > Janov > Sestri Levante > Albergo Marina

Informace o Albergo Marina

Vítáme Vás na stránce Albergo Marina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albergo Marina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albergo Marina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albergo Marina.

  • Albergo Marina

Albergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyAlbergo Marina Sestri Levante - Pensionhotel - Hotely
Název:  Albergo Marina
Ulice:  Via Fascie 100
Město:  16039 Sestri Levante
Okres:  Janov
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrudanofinlelzh

Rychlý popis

Dvouhvězdičkový Albergo Marina se nachází jen 400 metrů od pláže v Sestri Levante a 3 minuty chůze od centra města. Nabízí funkčně zařízené, klimatizované pokoje a restauraci. Má vnitřní zahradu a terasu s výhledem do ulice. Marina Albergo se může pochlubit restaurací, která je otevřená po celý týden na večeři, a kde se podávají kontinentální snídaně formou bufetu a ligurské a středomořské pokrmy. Wi-Fi je zdarma v hale. Na nealkoholické nápoje a likéry si můžete zajít do baru. Všechny pokoje mají dlažbu, moderní nábytek v pastelových barvách, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchovým koutem a fénem. V okolí najdete bezplatné a placené parkoviště. Za 6 minut dojdete na vlakové nádaží Sestri Levante, odkud se můžete vydat na výlety do pobřežních měst v Cinque Terre.


Důležité informace

Upozornění: přihlášení do hotelu po 23:00 není možné.

 
 
facebook g+ twitter