Informace o Alpin & Vital Hotel La Perla

Vítáme Vás na stránce Alpin & Vital Hotel La Perla na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alpin & Vital Hotel La Perla, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alpin & Vital Hotel La Perla, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alpin & Vital Hotel La Perla.

  • Alpin & Vital Hotel La Perla

Alpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - HotelyAlpin & Vital Hotel La Perla Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alpin & Vital Hotel La Perla
Ulice:  via Digon 8
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3397 Kč
133 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubgnorotrnlarzhja

Rychlý popis

Alpin & Vital Hotel La Perla se nachází v údolí Val Gardena, 1 km od centra města Ortisei, a nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi. Hosté zde mají dále k dispozici restauraci, wellness centrum a neplacené kryté parkoviště. Pokoje a apartmá v hotelu La Perla mají minibar, LCD TV a vlastní koupelnu s župany a toaletními potřebami zdarma. K většině pokojů patří i balkon s výhledem na hory. V restauraci se servírují jídla národní a jihotyrolské kuchyně. Snídaně se podává každé ráno v jídelně a zahrnuje uzeniny, místní sýry a sladké pečivo. Ve wellness centru najdete bazén, finskou a parní saunu i posilovnu. Za příplatek pak můžete využít i solárium a kosmetické procedury. Hotel dělí 1 km od sjezdovek Sella Ronda, ke kterým vás zdarma doveze hotelový autobus. Cesta autem na vlakové nádraží Bressanone trvá 30 minut.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo23 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter