Informace o Hotel Piciuel

Vítáme Vás na stránce Hotel Piciuel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Piciuel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Piciuel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Piciuel.

  • Hotel Piciuel

Hotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Piciuel Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Piciuel
Ulice:  Via Pineies 3
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2974 Kč
116 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrubgronlarzh

Rychlý popis

Hotel Piciuel se nachází 3 km od obce Ortisei a asi 2 km od lyžařského střediska Alpe di Siusi. Nabízí bezplatné parkoviště, restauraci a tradiční pokoje vybavené dřevěným nábytkem. Pokoje mají podlahy s kobercem, TV a pohovku. Ve všech je také koupelna s toaletními potřebami a fénem. Restaurace se otevírá na večeře a podává místní a mezinárodní kuchyni, a na požádání také speciální bezlepkové jídlo. Snídaně zahrnuje domácí koláče, sýr, vejce a uzeniny. Chvíle relaxace na vás čekají v zahradě, kde najdete hřiště a stolky s židlemi. Na místě je k dispozici i lyžárna. Piciuel leží 40 metrů od autobusové zastávky, která poskytuje spojení s centrem Ortisei, a do Bolzana dojedete autem za 30 minut.


Důležité informace

Žádáme hosty, aby zařízení předem informovali o předpokládaném čase příjezdu. Tuto informaci můžete během rezervace napsat do zvláštních požadavků.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo24 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter