Informace o Hotel Scherlin

Vítáme Vás na stránce Hotel Scherlin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Scherlin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Scherlin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Scherlin.

  • Hotel Scherlin

Hotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Scherlin Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Scherlin
Ulice:  Via Pinei 42
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3681 Kč
139 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Scherlin se nachází 5 km od centra Ortisei v panoramatickém údolí a nabízí wellness centrum s krytým i venkovním bazénem. Pokoje jsou zařízené v alpském stylu a mají LCD satelitní TV a balkon. V lázních můžete relaxovat ve vířivce, sauně a turecké lázni. Scherlin má nepřetržitě otevřené fitness centrum. Pokoje a apartmá mají koberce, plně vybavenou vlastní koupelnu a balkony s malým stolkem a 2 židlemi. Každý den se podává bohatá snídaně formou bufetu s vejci, čerstvým ovocem a čerstvě upečenými croissanty. V restauraci se podávají speciality z jižního Tyrolska a klasická italská kuchyně. Autobusy do centra Ortisei zastavují před hotelem. Hotel je vzdálený 12 km od Selva di Val Gardena a 40-minut jízdy od Bolzana.


Důležité informace

Check-in po 22:00 je možné pouze po předchozí domluvě s hotelem. Cestujete-li s dětmi, informujte o hotel o jejich počtu a věku. Informujte prosím Hotel Scherlin o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo25 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter