Informace o Hotel Meranda

Vítáme Vás na stránce Hotel Meranda na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Meranda, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Meranda, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Meranda.

  • Hotel Meranda

Hotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - HotelyHotel Meranda Camigliatello Silano - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Meranda
Ulice:  Via Del Turismo 29
Město:  87052 Camigliatello Silano
Okres:  Cosenza
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1154 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Meranda stojí jen 50 metrů od hlavní vycházkové cesty v obci Camigliatello Silano a 1 km od sjezdovek. Všechny pokoje nabízejí nezávislé topení a většina i balkón. V restauraci se servírují kalábrijské speciality. Meranda poskytuje ubytování v jednoduše zařízených pokojích s koupelnou, dlážděnými podlahami a nábytkem ze světlého dřeva. Z balkónů se otevírá výhled na hory nebo do zahrady. Ve vstupní hale lze zdarma využívat Wi-Fi. Snídaně se podává formou sladkého bufetu s domácími moučníky. Občerstvení a nápoje si mohou dát hosté v baru otevřeném od 7:30 do půlnoci. Hotel může zajistit kyvadlovou dopravu k jezeru Cecita a na sjezdovky. Z 200 metrů vzdálené autobusové zastávky jezdí spoje do Cosenzy, Crotone a San Giovanni in Fiore.

 
 
facebook g+ twitter