Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Eden

Informace o Hotel Eden

Vítáme Vás na stránce Hotel Eden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Eden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Eden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Eden.

  • Hotel Eden

Hotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Eden Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Eden
Ulice:  Via Maia 147
Město:  30028 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurudanoronlarzh

Rychlý popis

Hotel Eden se nachází v přímořském letovisku Bibione, jen 200 metrů od vlastní soukromé pláže. Hosté se sem mohou těšit na vyhřívaný venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Tento 4hvězdičkový hotel má velkou zahradu, 2 tenisové kurty a fitness centrum. K dispozici je také krytá herna pro děti a na recepci si můžete zdarma půjčit jízdní kola. Eden Hotel disponuje pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou. Cena ubytování také zahrnuje 1 opalovací lehátko, 1 skládací křeslo a slunečník na soukromé hotelové pláži. V hotelu se denně podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje řadu sladkých i slaných jídel. Restaurace nabízí typické středomořské pokrmy a předkrmy formou pestrého bufetu. Hotel je vzdálen 20 km od dálnice A4 a 1,5 hodiny jízdy autem od Benátek a Terstu.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter