Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Concordia

Informace o Hotel Concordia

Vítáme Vás na stránce Hotel Concordia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Concordia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Concordia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Concordia.

  • Hotel Concordia

Hotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Concordia Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Concordia
Ulice:  Via Maja 149
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudarotrnlzh

Rychlý popis

Hotel Concordia se nachází v centru Bibione, 100 metrů od vlastní pláže. Nabízí vyhřívaný venkovní bazén a zapůjčení kol, parkování a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje hotelu Concordia jsou klimatizované a mají balkón a parketové podlahy. Každý je vybavený satelitní TV a trezorem. V některých jsou DVD přehrávače a noviny zdarma. V restauraci si lze pochutnat na čerstvých rybách, zelenině formou bufetu a na klasických pokrmech italské kuchyně. Zaměstnanci mohou pro hosty zorganizovat večeře při svíčkách nebo posezení s aperitivy u bazénu. V nabídce jsou také speciální menu pro děti, i pro ty nejmenší. Nechybí ani dětský miniklub se zajištěným programem. Hotel Concordia je vzdálený 11 km od Lignana Pinety a Lignana Sabbiadora. Nejbližší železniční stanice v Latisaně leží od hotelu 20 minut jízdy.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter