Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Corallo

Informace o Hotel Corallo

Vítáme Vás na stránce Hotel Corallo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Corallo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Corallo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Corallo.

  • Hotel Corallo

Hotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Corallo Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Corallo
Ulice:  Via Pegaso 38
Město:  30028 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Corallo se nachází na břehu moře ve městě Bibione. Je vzdálený jen několik kroků od různých obchodů a vlastní soukromé pláže. Nabízí venkovní bazén, možnost bezplatného půjčení kol a parkování zdarma. Wi-Fi je také zdarma. Klimatizované pokoje vybavené LCD TV mají balkon s výhledem na moře a vlastní koupelnu. Snídaně formou bufetu zahrnuje čerstvě upečené zákusky, croissanty, sušenky a také slaná jídla. V restauraci se podávají pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně připravené pouze s použitím těch nejčerstvějších surovin. Corallo Hotel je moderní budova s vlastním barem a květinovou zahradou. K dispozici jsou 2 tenisové kurty a malá soukromá pláž s bezplatnými lehátky a slunečníky. Hotel je vzdálený 1 km od městských lázní. Lignano Pineta a Lignano Sabbiadoro jsou vzdálené přibližně 20 minut jízdy.


Důležité informace

Upozorňujeme, že částky přesahující 3 000 EUR nelze v souladu s platnými italskými zákony platit v hotovosti.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag44 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter