Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Luciana

Informace o Hotel Luciana

Vítáme Vás na stránce Hotel Luciana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Luciana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Luciana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Luciana.

  • Hotel Luciana

Hotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Luciana Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Luciana
Ulice:  Via Delle Costellazioni 77
Město:  30028 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoronlzh

Rychlý popis

Hotel Luciana se nachází v centru Bibione, necelých 350 metrů od pobřeží i pláže, a nabízí bezplatné parkování, restaurace specializující se na tradiční pizzy a čerstvé ryby i lounge se zdarma dostupným Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích s klimatizací, satelitní LCD TV a vlastní koupelnou. K dispozici jsou také studia a apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a jídelní částí. Luciana Hotel stojí 20 minut jízdy autem od od přímořských letovisek Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta. Nejbližší železniční stanice Latisana je vzdálená 17 km.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter